Opinie klientów

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o tym serwisie z innymi użytkownikami, zachęcamy do wysłania emaila.

Joanna Poniatowska 29 października
„Pan Ireneusz serwisuje mi samochody marki VOLVO od 2004 roku, czyli już 10 lat. Były to modele S40 z 2000 roku, V70 z 2004 roku i w tej chwili V70 z 2011 roku. Bieżący serwis i konieczne naprawy zawsze były realizowane rzetelnie i bez żadnych reklamacji. Samochody sprawowały się i sprawują bez zarzutu pozwalając mi, w każdej chwili, ruszyć w kilkusetkilometrową trasę. Od niedawna korzystam również z usług wulkanizacyjnych – wymiana i przechowanie opon – auto prowadzi się doskonale, koła wyważone bez zarzutu.”


Sławomir Makowski 14 października
„W serwisie p. Irka wykonałem przegląd okresowy auta (Subaru Forester 2.0 diesel) – obsługa i dostępność terminów lepsza niż wynikało to z moich dotychczasowych doświadczeń w ASO natomiast poziom cen części a zwłaszcza robocizny ZDECYDOWANIE niższy.”


Wojciech Boniecki 20 września
„Pan Irek z poświęceniem serwisował mi samochód marki BMW 525 tdi. Jako, że auto było już niemalże pełnoletnie i ze sporym przebiegiem, pan Irek wymienił mu chyba wszystko od silnika, poprzez amortyzatory po drobne naprawy typu silnik tylnej wycieraczki albo żarówki. Rzetelnie i uczciwie, polecam.”